Overkill 3 v1.4.5 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Overkill 3 v1.4.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışmanın olduğu oyunlar, yapımcılığını Craneballs firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

Overkill 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Onlarca silah, farklı ekipmanlar, tehlikeli hedefler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Overkill 3 v1.4.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Overkill 3 Play Store’da 270.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Overkill 3 v1.4.5 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD

UYARI : oyunu ilk açtığınızda OK butonuna basın, kapanabilir, tekrar açın artık sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Overkill 3 v1.4.5 MOD APK KURULUMU

Overkill 3 v1.4.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Overkill 3 1.4.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Overkill 3 1.4.5 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar