PAKO Forever v1.0.8 MOD APK (Araba Hileli)

DOWNLOAD PAKO Forever v1.0.8 ARABA HİLELİ APK,

araba sürme ve kaçış oyunları, yapımcılığını Tree Men Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve polislerden kaçmaktır. 

- Advertisement -

PAKO Forever MOD APK tüm arabaların kilidi açık

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçları sürebilirsiniz. Farklı modellerde onlarca araba, peşinizden ayrılmayan güvenlik güçleri, zorlu parkurlar ve dahası sizleri bekliyor.

PAKO Forever v1.0.8 sürümünde yeni arabalar, bölümler, özel yetenekler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

PAKO Forever Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


PAKO Forever v1.0.8 MOD APK DOWNLOAD

PAKO Forever v1.0.8 MOD APK KURULUMU

PAKO Forever v1.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PAKO Forever 1.0.8 araba hile apk : oyun içindeki araçlar kilitli olarak görünse de seçip sürebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar