Paper Plane Planet v1.102 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Paper Plane Planet v1.102 PARA HİLELİ APK

yapımcılığını OHM Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kağıttan uçağı fırlatmak ve bulunduğunuz evren içinde olabildiğince ileriye gitmeye çalışmaktır.

- Advertisement -

Paper Plane Planet içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, uçağınızı rahatça geliştirip yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Uçmanız gereken uzun mesafeler, bitmek bilmeyen geliştirmeler, farklı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Paper Plane Planet v1.102 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Paper Plane Planet Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Paper Plane Planet v1.102 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Paper Plane Planet v1.102 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Paper Plane Planet v1.102 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Paper Plane Planet 1.102 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranıza harcadıkça artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar