Partia 3 1.0.2 FULL APK

DOWNLOAD Partia 3 1.0.2 FULL APK, TAM SÜRÜM

Partia 3 bir SRPG (Strateji Rolü oynama) video oyunudur. Yüksek fantastik bir ortamda, oyun sihir ve kılıcın çarpıştığı, dostluğun ve ihanetin iç içe geçtiği bir maceraya atılacak.

- Advertisement -

Partia 3: Partia Şövalyesi, ‘Granian Üçlemesi’ni tamamlayan Partia serisinin üçüncü bölümüdür. Bununla birlikte, oyun Partia 2 olaylarından sonra yüzlerce yıl içinde tek başına kurulmuş bir oyun olarak tasarlanmıştır, bu nedenle önceki oyunlarla ilgili bilgi gerekmez.

Partia 3 Play Store’da 42.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Partia 3 1.0.2 FULL APK DOWNLOAD

Partia 3 1.0.2 FULL APK KURULUMU

Partia 3 1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar