Party Hard Go v0.100012 FULL APK – DOWNLOAD

DOWNLOAD Party Hard Go v0.100012 FULL APK

aksiyon, piksel oyunları, yapımcılığını ünlü tinyBuild firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde yüksek sesle parti yapan komşularınıza karşı mücadele etmek ve ortalığı birbirine katmaktır.

- Advertisement -

Uzun soluklu oyun yapısı, farklı bölgeler, bitmek bilmeyen komşu akınları, özel timler-poisler, yüksek sesli müzik, parti ışıkları ve dahası sizleri bekliyor.

STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir.

Party Hard Go v0.100012 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Party Hard Go Play Store’da 24.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Party Hard Go v0.100012 FULL APK DOWNLOAD

Party Hard Go v0.100012 FULL APK KURULUMU

Party Hard Go v0.100012 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB Dosyasına gerek yok)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar