PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 MEGA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 PARA HİLELİ APK, Youtube simülasyon oyunları, yapımcılığını Outerminds Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Youtuber karakteri ile bulunduğunuz oda içinde videolar hazırlamak, paylaşmak ve ünlü olmaya çalışmaktır. 

PewDiePie’s Tuber Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız izlenme hileli, sınırsız beyin hileli olarak sunuyorum bu sayede hem karakterinizi, hemde odanızı istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm eşyalara sahip olabilirsiniz. Onlarca görev, yüzlerce eşya, arkadaşlarınız, evleriniz ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 sürümünde fantastik kutla etkinlikleri sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. 

PewDiePie’s Tuber Simulator Play Store’da 1.570.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 MOD APK – MEGA HİLELİ  DOWNLOAD

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 MOD APK – MEGA HİLELİ  DOWNLOAD

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 MOD APK KURULUMU

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.32.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.32.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.32.0 izlenme hile apk : oyuna giriş yaptığınızda izlenme miktarına bakmanız yeterlidir.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.32.0 beyin hile apk : oyuna giriş yaptığınızda beyin miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar