Photo Finish Horse Racing v87.01 PARA HİLELİ MOD APK

Photo Finish Horse Racing v87.01 PARA HİLELİ MOD APK, hayvan simülasyonları ve yarış oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tilting Point firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız jokey ve at ile bulunduğunuz yarışlarda rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Photo Finish Horse Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız at nalı hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz atları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizden öne geçebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, farklı oyun modları, özel atlar ve dahası sizleri bekliyor. Photo Finish Horse Racing v87.01 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Photo Finish Horse Racing Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

*** Mobil dünyasındaki en iyi at yarışı serisi! ***

Bir sonraki At Yarışı Kupası Şampiyonu olabilecek misin? Bir jokey tut, yeni atlar YETİŞTİR, taylarını EĞİT ve küçük çaplı eğitim yarışlarından derby yarışlara ve kupayı kazanmaya giden çeşitli etkinliklere katıl! Gerçeğe yakın animasyonlara, gösterişli grafiklere, bağımlılık yapan oynanışa ve gergin rekabete sahip bu oyun tam donanımlı bir at yarışı simülasyonu.

İster boş zamanında tek yarış yap, istersen Photo Finish Horse Racing Kupasını kazanmak için büyük pistte mücadele et!


  • UNUTMAYIN! Photo Finish Horse Racing oynaması ücretsizdir fakat gerçek parayla satın alınabilen içeriğe sahiptir.

Diğer oyuncularla tanışın ve Photo Finish Horse Racing hakkında daha fazla şey öğrenin:

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Photo Finish Horse Racing v87.01 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD


UYARI : oyun içinde sorunsuz bir şekilde at nalı harcayabilmek için en azından 1 tane at nalı kazanmış olmanız gerekiyor, çark çevirerek, oyun içi görevlerden ödül olarak alabilirsiniz, ardından dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Photo Finish Horse Racing v87.01 MOD APK İNDİR – 59MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Photo Finish Horse Racing KURULUMU

Photo Finish Horse Racing v87.01 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Photo Finish Horse Racing 87.01 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Photo Finish Horse Racing 87.01 nal hile apk : oyuna giriş yaptığınızda at nalı miktarına bakmanız yeterlidir.

Photo Finish Horse Racing 87.01 enerji hile apk : oyun içinde enerjiniz azalmaz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar