Pit Stop Racing Manager v1.4.7 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Pit Stop Racing Manager v1.4.7 PARA HİLELİ APK

Araba yarış ve yönetim türündeki oyunlar, yapımcılığını GABANGMAN STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız pit stop takımı ile bulunduğunuz yarışta arabanızı en iyi şekilde hazırlamak ve birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Pit Stop Racing Manager MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, aracınızı-ekibinizi rahatlıkla geliştirip diğer takımlara karşı üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu rakipler, uzun yarış pistleri ve dahası sizleri bekliyor. 

Pit Stop Racing Manager v1.4.7 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Pit Stop Racing Manager Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Pit Stop Racing Manager v1.4.7 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Pit Stop Racing Manager v1.4.7 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Pit Stop Racing Manager v1.4.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pit Stop Racing Manager 1.4.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar