Pixel Car Racer v1.1.41 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Pixel Car Racer v1.1.41 PARA HİLELİ APK

araba sürme, yarış ve modifiye oyunları, yapımcılığını Studio Furukawa firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arabaları en iyi şekilde modifiye etmek, yarışlara hazırlamak ve bitiş çizgisine rakiplerinizden önce varmaktır. 

- Advertisement -

Pixel Car Racer MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • yüksek elmas ve kutu ile başlama hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz malzemelere sahip olabilirsiniz. Onlarca araç parçası, gerçek modellerden esinlenen arabalar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Pixel Car Racer v1.1.41 sürümünde yılbaşı teması, yeni arabalar, parçalar eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D, piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Pixel Car Racer Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Pixel Car Racer v1.1.41 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Pixel Car Racer v1.1.41 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Pixel Car Racer v1.1.41 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixel Car Racer 1.1.41 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pixel Car Racer 1.1.41 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Pixel Car Racer 1.1.41 kutu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kutu miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içindeki maddi birimler maksimum değerlerdedir, daha fazlasında oyun hata vermektedir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar