Pixel Car Racer v1.1.61 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Pixel Car Racer v1.1.61 PARA HİLELİ APK, araba yarış ve modifiye etme oyunları yapımcılığını Studio Furukawa firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arabalara bulunduğunuz garaj içinde modifiyeler yapmak, geliştirmek, şehirde yarışlara katılmak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

Pixel Car Racer MOD APK sınırsız para hileli, yüksek elmas ve kutu ile başlama hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz malzemelere sahip olabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, gerçek araç parçaları, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Pixel Car Racer v1.1.61 sürümünde yeni malzemeler eklenmiş olup, kar lastikleri için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 2D, piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Pixel Car Racer Play Store’da 130.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Pixel Car Racer v1.1.61 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Pixel Car Racer v1.1.61 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Pixel Car Racer v1.1.61 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixel Car Racer 1.1.61 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pixel Car Racer 1.1.61 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Pixel Car Racer 1.1.61 kutu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kutu miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içindeki maddi birimler maksimum değerlerdedir, daha fazlasında oyun hata vermektedir.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar