Pixels Unknown Battle Ground v1.28.001 PARA HİLELİ APK

Android, Pixels Unknown Battle Ground v1.28.001 PARA HİLELİ APK,  MEGA HİLE, aksiyon, FPS ve hayatta kalma temalı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Azur Interactive Games firması üstlendiği keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita üstünde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Pixel’s Unknown Battle Ground içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli, sınırsız ilk yardım seti hileli, sınırsız telsizle silah çağırma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz.

- Advertisement -

Kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, uzun soluklu oyun yapısı, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Pixels Unknown Battle Ground v1.28.001 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pixel’s Unknown Battle Ground Play Store’da 145.000’den fazla indirilmiştir.

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Piksel’in Bilinmeyen Battle Ground
Eğer askeri bloklu piksel oyunları sever misiniz? Blok kentte kıyamet sonrası çılgın piksel savaş arenada hayatta çalışın! düşmanları öldürmek, iyi yağma bulmak, ölü adada hayatta kalma helikopterden atlama. ANCAK küçülmesi bölgenin korkma, bu önemli hasara yapar! AK piksel tabancası, smg, çoklu-varil ve diğer silahlarla vur. SON yalnız kurtulan BE!
Kendi piksel blok hikaye olun. Bizim 3D atıcı deathmatch sonu için savaşın!
Sen bizim piksel oyunlarda bir dakika içinde ölebilir, ölmek 7 gün gerek yok! yeryüzünde senin son günü olabilir çünkü çok hızlı hareket eder çok dikkatli bir şekilde ölü bölge olmak ve kolayca yiyebilirsiniz.

Özellikler:

✪ her zevke Skins
Skins herhangi piksel blok derileri satın alabilirsiniz, sadece gerçek 3D blok şehir hayatta kalma oyunları gibi kesinlikle mükemmel görünüyor;

Zayıf telefonlar için ✪ Grafik ayarları
Zayıf bir telefonunuz varsa full HD grafiklerle Bizim piksel atıcı ve ayrıca düşük ayar yapabilirsiniz;
silahların ✪ 30’dan fazla çeşit
Böyle AK, minigun, keskin nişancı silahları, piksel tabancası, smg, böylece tabanca gibi dev askeri cephanelik. SADECE Pixle silahla ÇEKİM, dünyanın sonunu başlayın!

✪ Oyun içi oto
Tabii ki savaş arabaları veya savaş araçlarını ve hatta bir TANK var! Bizim engin piksel dünya ile çevrilmemiş kalın! Mümkün olduğunca hızlı blok kuvvetini sunun ve ölü bölge kendinizi gizlemek!

✪ Canlı sohbet
Blok şehirdeki diğer oyuncular ile iletişim! Biz canlı sohbet oluşturdunuz.END_PARAGRAPHSTART_PARAGRAPHArtık zafer piksel mücadele etmek stratejisinin uygulanması yardımcı olacak arkadaş veya takım arkadaşları bulmaya!

✪ Otomatik çekim
Sen atış düğmeye basmak gerekmez, yapmanız gereken tek şey sadece piksel mücadele ve prop avı olduğunu. Biz kimseyi yedek yok, sizinle ilgili olduğunu vainglory it’i umuyoruz!

✪ Masif haritası boyutu;
Büyük harita boyutu, işte bu dağlar ve ölü bölge çevrilidir, elimizdeki bu. Büyük radyasyon ada bu size blok kentinde plaiyng ederken hayatta kalmak zorunda yerdir. Biz çok oyunculu çevrimiçi atıcı aynı haritada fazla 20+ oyuncu var!

✪ Kolay, sezgisel kontrolü.
Sadece soğuk! Eğer piksel atıcı oynarken saat ve dayz tarafından uçacak nasıl fark etmez.

Bizim piksel savaş oyun ile mücadele becerilerini geliştirin size düşman ile anlamaya ya da ölü piksel olacaktır.

Piksel dünya ile iyi hayatta kalma oyununda biri. Savaş royale çevrimiçi atıcı bıkmak izin vermez!
Bizim çok oyunculu oyun indirmek için tamamen ücretsiz çevrimiçi oyun.

KRALİYET BATTLE VE PİKSEL SAVAŞ ZATEN BAŞLADI!

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

Pixels Unknown Battle Ground OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Pixels Unknown Battle Ground v1.28.001 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

Bilgilendirme : hile içeriği için kurulum kısmını okumanız yeterlidir.
Pixels Unknown Battle Ground v1.28.001 MOD APK İNDİR – 75MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
Pixels Unknown Battle Ground KURULUMU

Pixels Unknown Battle Ground v1.28.001 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixels Unknown Battle Ground 1.28.001 para hile apk : oyun içinde etkisiz hale getirdiğiniz her rakip için bölüm sonunda 10.000 para kazanırsınız.

Pixels Unknown Battle Ground 1.28.001 mermi hile apk : oyun içinde yedekte bulunan merminiz sınırsızdır.

Pixels Unknown Battle Ground 1.28.001 can hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar ilk yardım paketi kullanabilirsiniz.

Pixels Unknown Battle Ground 1.28.001 telsiz hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar telsiz özelliği kullanıp silahlara hemen sahip olabilirsiniz.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar