PixelTerra MOD APK v1.2.12 | Tüm Kilitler Açık

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, PixelTerra v1.2.12 FULL APK, inşa etme, piksel ve hayatta kalma oyunları yapımcılığını yapımcılığını SKVGames firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak ve kendi yaşam alanınızı inşa etmektir.

PixelTerra MOD APK yani gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, piksel dünyanızı inşa edebilirsiniz. Geniş oyun haritası, onlarca eşya, canavarlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

PixelTerra v1.2.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PixelTerra Play Store’da 13.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


PixelTerra MOD APK v1.2.12 | Tüm Kilitler Açık DOWNLOAD

PixelTerra MOD APK v1.2.12 | Tüm Kilitler Açık KURULUMUPixelTerra v1.2.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PixelTerra v1.2.12 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır, “PURCHASES” kısmından açıp – kapatabilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar