Plague Inc v1.16.3 MOD APK (Tüm Kilitler Açık)

DOWNLOAD Plague Inc v1.16.3 KİLİTLER AÇIK APK,

taktik, yönetim ve strateji oyunları, yapımcılığını Miniclip firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tehlikeli virüs ile dünyanın herhangi bir bölgesinde yayılmaya başlamak ve tüm yaşımı bitirmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Plague Inc MOD APK tüm ücretli özellikleri kullanıma açık

bu sayede istediğiniz senaryolardan oynayabilir, en tehlikeli salgınları hazırlayıp insanlığı kolayca yok edebilirsiniz üstelik sınırsız DNA’da kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı senaryolar, hastalığa karşı yapılan antivirüs çalışmaları ve dahası sizleri bekliyor. 

Plague Inc v1.16.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Plague Inc. Play Store’da 2.875.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Plague Inc v1.16.3 MOD APK DOWNLOAD

Plague Inc v1.16.3 MOD APK KURULUMU

Plague Inc v1.16.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plague Inc 1.16.3 hile apk : oyun içindeki tüm ücretli özellikler kullanıma açıktır.

Plague Inc 1.16.2 sınırsız dna hile apk : oyunu açın, salgın türünü seçin oyun zorluğu kısmında sol alt köşede hileler yazıyor o kısımda “Tanrı Gücü” seçeceğini etkinleştirin sınırsız DNA oluyor.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar