Plants vs Zombies 2 v7.1.2 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Plants vs Zombies 2 v7.1.2 PARA HİLELİ APK

savunma, zombilere karşı mücadele ve taktik oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bitkiler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde zombilere karşı mücadele etmek ve evinizi korumaktır. 

- Advertisement -

Plants vs Zombies 2 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • sınırsız anahtar hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombileri yok edebilirsiniz. Onlarca bölüm, özel yeteneklere sahip bitkiler, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. 

Plants vs Zombies 2 v7.1.2 sürümünde yeni bitkiler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Plants vs Zombies 2 Play Store’da 5.950.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Plants vs Zombies 2 v7.1.2 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyunu ilk defa oynayacaksınız bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra APK dosyasını kurun aksi halde lisans hatası verir.

Plants vs Zombies 2 v7.1.2 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Plants vs Zombies 2 v7.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plants vs Zombies 2 7.1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Plants vs Zombies 2 7.1.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Crash of Cars v1.2.60 MOD APK – PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Crash of Cars v1.2.60 PARA HİLELİ APK araba sürme ve kıyasıya savaş oyunları, yapımcılığını Not Doppler...

Bloons TD Battles v6.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bloons TD Battles v6.1.2 PARA HİLELİ APK savunma ve savaş oyunları, yapımcılığını ünlü...

8 Ball Pool v4.6.1 MOD APK | Vuruş Çizgisi Hileli

8 Ball Pool v4.6.1 Vuruş Çizgisi Hileli APK, bilardo oyunları, yapımcılığını Miniclip firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bilardo müsabakalarında rakiplerinizle...

Real Racing 3 v8.0.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Real Racing 3 v8.0.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız...

Real Racing 3 v8.1.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Real Racing 3 v8.1.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız...

HERETIC GODS v1.10.20 MOD APK | PARA HİLELİ

Download HERETIC GODS Ragnarök v1.10.20 PARA HİLELİ APK, RPG, aksiyon ve macara oyunları, yapımcılığını Curacha Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...