Plants vs Zombies 2 v7.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Plants vs Zombies 2 v7.2.1 PARA HİLELİ APK, savunma ve zombi oyunları yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bitkiler ile bulunduğunuz bahçede zombi baskınını önlemek evi korumaktır. 

Plants vs Zombies 2 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız anahtar hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombileri yok edebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip bitkiler, aralıksız zombi akınları, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Plants vs Zombies 2 v7.2.1 sürümünde yeni bitkiler, etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Plants vs Zombies 2 Play Store’da 6.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Plants vs Zombies 2 v7.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Plants vs Zombies 2 v7.2.1 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

UYARI : oyunu ilk defa oynayacaksınız bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra APK dosyasını kurun aksi halde lisans hatası verir.

Plants vs Zombies 2 v7.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plants vs Zombies 2 7.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Plants vs Zombies 2 7.2.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar