Pocket Build v1.9.98 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Pocket Build v1.9.98 FULL APK, şehir inşa oyunları yapımcılığını MoonBear LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmektir. İnşa edilebilir onlarca yapı, hayvanlar, insanlar ve dahası sizleri bekliyor.

Pocket Build MOD APK inşaatlar ücretsiz alışveriş hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm binaları kolayca kurup halkınızı mutlu edebilirsiniz.

- Advertisement -

Pocket Build v1.9.98 sürümünde inşa edilecek yeni ögeler, hayvanlar, botlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Pocket Build Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Pocket Build v1.9.98 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Pocket Build v1.9.98 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Pocket Build v1.9.98 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Build 1.9.98 hile apk : oyun içinde para, odun, et değerlerinizin yazdığı kısma dokunun açılan sayfadaki çubuğu en sona çekerek mavi renkteki TIP butona basın, sahip olduğunuz kaynak miktarları artacaktır, dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar