Pocket City v1.1.250 FULL APK – TAM SÜRÜM

DOWNLOAD Pocket City v1.1.250 FULL APK

şehir inşa etme oyunları, yapımcılığını Codebrew Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine başta binalar, yollar olmak üzere yapılar inşa etmek ve şehrinizi oluşturmaktır.

- Advertisement -

Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca malzeme, doğa olayları, seviye sistemi, halkınız, araçlar, oyun alanları ve dahası sizleri bekliyor. Görevleri tamamladıkça seviye atlar, yeni bölge ve yapıların kilidi açabilirsiniz. Cebinizde taşıyabileceğiniz koca bir şehir parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Pocket City v1.1.250 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır ayrıca desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Pocket City Play Store’da 12.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Pocket City v1.1.250 FULL APK – TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Pocket City v1.1.250 FULL APK – TAM SÜRÜM KURULUMU

Pocket City v1.1.250 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar