Pocket Mortys v2.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Pocket Mortys v2.12.1 PARA HİLELİ APK, macera, sıra tabanlı ve strateji oyunları, yapımcılığını [adult swim] games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Rick Sanchez ve Morty Smith ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir.

Pocket Mortys MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız kupon hileli, bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, özel yeteneklere sahip karakterler, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.
Rick and Morty: Pocket Mortys

Pocket Mortys v2.12.1 MOD APK KURULUMU

- Advertisement -

Pocket Mortys v2.12.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Mortys 2.12.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Pocket Mortys 2.12.1 kupon hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi kupon harcayabilirsiniz, kupon miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : harcamaya başlamak için öncelikle minimum tutarda paranız olması gerekiyor, daha sonrasında paranız arttığı için fiyatı yüksek ürünleri de satın alabilirsiniz.

Pocket Mortys v2.12.1 MOD APK DOWNLOAD

Pocket Mortys | Yeni ve Eski Sürümleri

Pocket Mortys MOD APK

Pocket Mortys v2.12.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0
Pocket Mortys v2.12.1 PARA HİLELİ APK, macera, sıra tabanlı ve strateji oyunları, yapımcılığını games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar