Pokemon Quest v1.0.0 MEGA HİLELİ APK MOD

Pokemon Quest v1.0.0 MEGA HİLELİ APK MOD

Pokemon Quest v1.0.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını resmi The Pokemon Company firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Pokemonlar ile bulunduğunuz bölgelerde karşınıza çıkan diğer yaratıkları yenmektir. Pokemon Quest içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani para hileli, düşman Pokemonların canı az “1” hileli, yüksek puan kazanma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, yüzlerce Pokemon, geniş oyun evreni ve dahası sizleri bekliyor. Pokemon Quest v1.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pokemon Quest Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[alert variation=”alert-success”]GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI
• Bildiğiniz ve sevdiğiniz Pokémon … … küplere dönüştü? Tumblecube Adası’ndaki küp şeklindeki Pokemon arkadaşlarınızla hazineyi araştırmaya gidin – her şeyin bir küp olduğu yer! Amacınız adada saklı olduğu söylenen harika güzelliklerini bulmak! Bu oyunda Pokémon Red ve Pokémon Blue’dan tanıdığınız ve sevdiğiniz Pokémon görünüyor.

• Dokunarak savaş! Basit kontroller, canlı ve eğlenceli savaşlar için! Tehlike gizleniyor, bu yüzden adadaki gezilerinizde Pokémon arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olacak. Vahşi Pokémon göründüğünde, senin Pokémon vahşi bir şekilde savaşacak ve birbiri ardına çalacak!

• Befriend Pokémon kendi eşsiz takımınızı yapmak için!
Daha fazla Pokémon olmak veya Pokémon’unuzu güçlendirmek için keşif gezilerinden aldığınız öğeleri kullanabilirsiniz. Kendinize ait bir takım oluşturmak için daha fazla arkadaş edinin ve daha fazla keşif turuna çıkın!

• Ana kampınızı sevimli süslemeler ile süsleyin!
Ana kampınız bu maceraya ev sahipliği yapıyor ve sevimli ve eğlenceli süslemelerle hoşunuza gidebileceksiniz! Bu süslemeler aynı zamanda adada keşif gezilerinizi daha faydalı hale getirebilir.

Notlar ■
· Kullanım Şartları
bu uygulamayı kullanmadan önce Kullanım Şartlarını okuyunuz.

· Kaydedilen veriler
Bu oyun için oynatma verileriniz yalnızca yerel cihazınıza kaydedilecektir. Sadece kayıtlı verileri uygulamada bulunan yedekleme işlevini kullanarak sunucuda saklayabilirsiniz. Oyuncuların verilerini sık sık yedeklemelerini öneriyoruz

・ Uyumlu işletim sistemleri
Android: Android OS 4.4 veya üstü, 2 GB veya üzeri RAM
Not: Bu uygulama, uyumlu bir işletim sistemine sahip olsalar bile bazı cihazlarla uyumlu olmayabilir.
Not:. Bu uygulama nedeniyle müşterilerin işletim sistemleri veya kullanım yöntemlerinde bireysel farklılıklara bazı cihazlarda düzgün çalışmayabilir

· Bağlantı ortamı
Sunucudan ürün satın aldığınızda olduğu gibi, oyun içinden sunucuyla iletişim kurarken zayıf bir internet bağlantısı, verilerinizin bozulmasına veya kaybolmasına neden olabilir. İnternet bağlantısına dayanan özellikleri kullanırken, iyi alımlı bir konumda olduğunuzdan emin olun.

İletişim anlık olarak kaybolursa, bazı durumlarda tekrar kısa bir süre sonra tekrar deneyerek oyuna devam edebilirsiniz. İletişim hataları nedeniyle sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olamayacağımızı lütfen unutmayın.

Purchases Satın alma işlemlerini yapmadan önce
Lütfen, bu ürünün ücretsiz özelliklerini, satın almadan önce cihazınızda herhangi bir sorun olmadan kullanabildiğinizden emin olun. . Bazı cihazlar ve / veya konfigürasyonlar da çalışmaya başarısız olmasına neden olabilir.

[/alert]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Pokemon Quest v1.0.0 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.[/alert]
Pokemon Quest v1.0.0 MOD APK İNDİR – 185MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Pokemon Quest KURULUMU

Pokemon Quest v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pokemon Quest 1.0.0 para hile apk : oyun içinde dekorasyon kısmından yapacağınız alışverişlerde paranız azalmaz, daima artar.

Pokemon Quest 1.0.0 atak hile apk : oyun içindeki düşmanlarınızın canı “1” birdir, tek hamle ile yenebilirsiniz. (sadece ana Pokemon atak yaptığında aktiftir)

Pokemon Quest 1.0.0 xp hile apk : oyun içinde bölüm sonlarında normalden fazla xp kazanırsınız, kolayca Pokemonlarınız gelişir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar