POV Car Driving v2.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD POV Car Driving v2.5 PARA HİLELİ APK

araba sürme oyunları, yapımcılığını SZ Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehirler arası otobanlarda gitmek ve kaza yapmadan şehirlere varmaktır. 

- Advertisement -

POV Car Driving MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabaları satın alabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Uzun süren TÜRKİYE yolları, farklı modellerde araçlar, TÜRK radyoları ve dahası sizleri bekliyor. 

POV Car Driving v2.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

POV Car Driving Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


POV Car Driving v2.5 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

POV Car Driving v2.5 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

POV Car Driving v2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

POV Car Driving 2.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

POV Car Driving 2.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar