Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK

Download Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK, yönetim, strateji ve gerçek tarih olayları oyunları, yapımcılığını clarusvictoria stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Mısır Uygarlığı ile topraklarınızda gelişmek, halkınızı mutlu etmek ve devletinizi en iyi şekilde yönetmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, yapmanız gereken onlarca iş, milattan önceki dönemler sizleri bekliyor. Gerçek Mısır kültürü, farklı oyun modları, insanlarınız ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir.

Predynastic Egypt v1.0.64 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK KURULUMU

- Advertisement -

Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK DOWNLOAD

Predynastic Egypt | Yeni ve Eski Sürümleri

Predynastic Egyp MOD APK

Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK

0
Download Predynastic Egypt v1.0.64 FULL APK, yönetim, strateji ve gerçek tarih olayları oyunları, yapımcılığını clarusvictoria stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar