Prey Day Survival v1.112 MOD APK | ÖLÜMSİZLÜK HİLELİ

Download Prey Day Survival Craft & Zombie 1.112 Ölümsüzlük HİLELİ APK, Aksiyon ve Zombi oyunları, yapımcılığını Pragmatix firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. oyunuyla korkunç bir zombi virüsünün dünyayı ele geçirmesinin ardından çoğu insan yürüyen birer ölüye dönüştü ve hayatta kalan bir avuç insan var. Amacımız bu MMORPG dünyasında diğer gerçek oyuncuları bulmak ve işbirliği yaparak hayatta kalmayı sağlamak. Arkadaşlarınızla veya bir klana katılarak diğer oyuncularla birlikte zombi temizleme görevlerine katılabilir, etraftan kaynakları toplayarak craft sistemiyle kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz.

Prey Day MOD APK yani ölümsüzlük hileli, bu sayede tüm görevleri kolayca tamamlayabilir, düşmanların korkulu rüyası olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı modellerde silahlar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Prey Day: Survival – Craft & Zombie Oyunu hileli olarak indirerek 99 seviye karakter, harita ve craft yapılarının kilitsiz olduğu moduyla oynayabilirsiniz.

Prey Day Survival v1.112 MOD APK KURULUMU

Prey Day Survival v1.112 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “zombie.survival.online.craft” ve android/obb klasörüne atalım.

Prey Day Survival v1.112 ölümsüzlük hile apk : oyun içinde düşmanlar asla size saldırmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Prey Day Survival v1.112 MOD APK DOWNLOAD

Prey Day Survival | Yeni ve Eski Sürümleri

Prey Day Survival MOD APK

Prey Day Survival v1.112 MOD APK | ÖLÜMSİZLÜK HİLELİ

0
Download Prey Day Survival Craft & Zombie 1.112 Ölümsüzlük HİLELİ APK, Aksiyon ve Zombi oyunları, yapımcılığını Pragmatix firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir....

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar