Project Cars GO v0.12.556 FULL APK

Download Project Cars GO v0.12.556 FULL APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Slightly Mad Studios ve Gamevil stüdyolarının üstlendiği Android platformuna yakında giriş yapacak oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yollar üstünde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Project Cars GO henüz herkes için sunulmadığından erken erişim olarak paylaşıyorum bu sayede birçok oyuncudan önce deneyebilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Zorlu rakipler, gerçek markalarda – modellerde arabalar, dünyanın dört bir yanından yarış pistleri ve dahası sizleri bekliyor. Project Cars GO v0.12.556 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Project Cars GO Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Project Cars GO v0.12.556 FULL APK KURULUMU

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

- Advertisement -

Project Cars GO v0.12.556 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Project Cars GO v0.12.556 FULL APK DOWNLOAD

Project Cars GO | Yeni ve Eski Sürümleri

Project Cars GO v0.12.556 FULL APK

0
Download Project Cars GO v0.12.556 FULL APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Slightly Mad Studios ve Gamevil stüdyolarının üstlendiği Android platformuna...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar