Property Brothers Home Design MOD APK v1.1.5g | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Property Brothers Home Design v1.1.5g PARA HİLELİ APK, ev dekorasyon ve eşleme oyunları yapımcılığını Storm8 Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız erkek kardeşler ile bulunduğunuz ev içinde eşleme bulmacalarını çözmek, para kazanmak ve eşyalar ile dekore etmektir.

Property Brothers Home Design MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dekorasyon işlerini kolayca yapabilirsiniz. Farklı evler, zorlu bulmacalar, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Property Brothers Home Design v1.1.5g sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Property Brothers Home Design Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Property Brothers Home Design MOD APK v1.1.5g | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Property Brothers Home Design MOD APK v1.1.5g | PARA HİLELİ KURULUMUProperty Brothers Home Design v1.1.5g MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Property Brothers Home Design 1.1.5g para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Property Brothers Home Design 1.1.5g elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar