Public Transport Simulator v1.33 APK MOD – XP HİLELİ

DOWNLOAD Public Transport Simulator v1.33 XP HİLELİ APK

otobüs ve araba sürme oyunlarını, yapımcılığını SkisoSoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Public Transport Simulator MOD APK yani

  • sınırsız xp hileli,
  • yüksek puan hileli,

olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları kullanabilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Onlarca araç, geniş şehir ortamı, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

Public Transport Simulator v1.33 sürümünde 2 yeni araç eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick veya sensör mantığıyla sağlanabilmektedir.

Public Transport Simulator Play Store’da 380.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Public Transport Simulator v1.33 APK MOD – XP HİLELİ DOWNLOAD

Public Transport Simulator v1.33 APK MOD – XP HİLELİ KURULUMU

Public Transport Simulator v1.33 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Public Transport Simulator 1.33 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

Public Transport Simulator 1.33 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçlar kullanıma açıktır.

Public Transport Simulator 1.33 hile apk : bölüm sonlarında çok fazla xp kazanırsınız bu sayede seçmiş olduğunuz arabanın tüm özelliklerini açabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar