Punch Club v1.33 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Punch Club v1.33 PARA HİLELİ APK

Boks, hikaye tabanlı ve macera türündeki oyunlar, yapımcılığını ünlü tinyBuild firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız boksör karakter ile bulunduğunuz şehir içinde dövüşlere katılmak, galip gelmek ve karakterinizi geliştirmektir. 

- Advertisement -

Punch Club içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede kahramanımız için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, detaylı işlenmiş hikaye, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Punch Club v1.33 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Punch Club Play Store’da 31.99TL’dir 5.500’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Punch Club v1.33 PARA HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD


Punch Club v1.33 PARA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Punch Club v1.33 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Punch Club 1.33 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Punch Club 1.33 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanınıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar