Racing Classics v1.02.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Racing Classics v1.02.0 PARA HİLELİ APK

klasik arabaları ve yarış türündeki oyunlar, yapımcılığını T-Bull stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle yarışmak ve ondan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Racing Classics MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • sınırsız yakıt hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel arabalar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Racing Classics v1.02.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Racing Classics Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Racing Classics v1.02.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Racing Classics v1.02.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Racing Classics v1.02.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Racing Classics 1.02.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para miktarınız önemli değildir, azalmaz.

Racing Classics 1.02.0 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altın miktarınız önemli değildir, azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar