Racing Fever Moto v1.4.12 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Racing Fever Moto v1.4.12 PARA HİLELİ APK

motosiklet yarış ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Gameguru firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle veya zamana karşı yarışmak, bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Racing Fever Moto MOD APK yani

  1. sınırsız para hileli
  2. sınırsız bilet hileli
  3. vip yani özel üye hileli

olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz motosikleti satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı, rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Zorlu yollar, farklı modellerde motosikletler, çok oyunculu desteği ve dahası sizleri bekliyor. 

Racing Fever Moto v1.4.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikler 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir.

Racing Fever Moto Play Store’da 325.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Racing Fever Moto v1.4.12 MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Racing Fever Moto v1.4.12 MOD APK – MEGA HİLELİ KURULUMU

Racing Fever Moto v1.4.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Racing Fever Moto 1.4.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Racing Fever Moto 1.4.12 bilet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bilet miktarına bakmanız yeterlidir.

Racing Fever Moto 1.4.12 vip hile apk : oyuna özel üye yani premium olarak başlarsınız.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar