Rally Racer EVO v1.22 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Rally Racer EVO v1.22 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve ralli oyunları, yapımcılığını VO DIGITAL ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ralli aracı ile bulunduğunuz yolda rakiplerinizle yarışmak ve ondan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Rally Racer EVO MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, uzun yollar, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Rally Racer EVO v1.22 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Rally Racer EVO Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rally Racer EVO v1.22 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Rally Racer EVO v1.22 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Rally Racer EVO v1.22 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rally Racer EVO 1.22 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar