Real Basketball v2.6.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Real Basketball v2.6.0 HİLELİ APK,

basketbol oyunları, yapımcılığını MobileCraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketbolcu ile bulunduğunuz mücadelelerde potaya rakibinizden fazla top yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Real BasketballMOD APK yani

  • tüm topların kilidi açık
  • tüm eşyaların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu rakipler, özel toplar, kıyafetler ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Basketball v2.6.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Real Basketball Play Store’da 1.600.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Basketball v2.6.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Real Basketball v2.6.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Real Basketball v2.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Basketball 2.6.0 hile apk : oyun içindeki tüm toplar, kıyafetler kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar