Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 PARA HİLELİ APK

Boks oyunları, yapımcılığını ünlü Vivid Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız boksör ile bulunduğunuz ringde karşınıza çıkan rakiplerinizi yenmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Real Boxing 2 ROCKY içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, boksör kahramanınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Zorlu rakipler, eşyalar, bitmek bilmeyen maçlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yenilikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

Real Boxing 2 ROCKY Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.realboxing2” ve android/obb klasörüne atalım.

Real Boxing 2 ROCKY v1.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Boxing 2 ROCKY 1.9.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2 ROCKY 1.9.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar