Real Boxing v2.4.0 PARA HİLELİ APK ÜCRETSİZ İNDİR

REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ ÜCRETSİZ İNDİR

Real Boxing v2.4.0 PARA HİLELİ APK ÜCRETSİZ İNDİR
Real Boxing v2.4.0 PARA HİLELİ APK ÜCRETSİZ İNDİR

Real Boxing v2.4.0 PARA HİLELİ APK, boks seven hocalarımın yakından takip ettiği bir oyun olan yapımcılığını ünlü Vivid Games S.A. stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız boksör karakteri ile bulunduğunuz ringde rakiplerinizle mücadele ederek galip olmaya çalışmaktır. Real Boxing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız altın hileli, sınırsız para hileli, vip yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede karakteriniz için dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen dövüşler, yetenekli rakipler, kullanılabilir onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Real Boxing v2.4.0 sürümünde MIAMI BEACH teması hakim olup, yeni eşyalar eklenmiş ve hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Real Boxing Play Store’da 435.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ
REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ
REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ
REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ
REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ
REAL BOXİNG V2.4.0 MOD APK – PARA / VIP HİLELİ

 


- Advertisement -

[flm_button link_address=”http://adf.ly/1nal3K” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”Real Boxing v2.4.0 MOD APK İNDİR – 17MB” button_size=”SM” button_color=”Blue” text_color=”Blue” button_style=”Outline” button_style_icon=”Lines-Left” rounded_corners=”3″ animate_icon=”Rotate-360″ icon=”fa-download”][flm_button link_address=”http://adf.ly/1nal4u” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”Real Boxing v2.4.0 SD DATA İNDİR – 264MB” button_size=”SM” button_color=”Blue” text_color=”Blue” button_style=”Outline” button_style_icon=”Lines-Left” rounded_corners=”3″ animate_icon=”Rotate-360″ icon=”fa-download”]


KURULUMU

Real Boxing v2.4.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.realboxing” android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Boxing v2.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Boxing 2.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2.4.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2.4.0 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani premium olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar