Real Drift Car Racing v5.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Drift Car Racing v5.0.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunları yapımcılığını Real Games srls stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

Real Drift Car Racing MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede dilediğiniz arabayı satına alabilir, istediğiniz gibi geliştirip tüm pistlerde sürebilirsiniz. Zorlu yollar, onlarca araba, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor.  

- Advertisement -

Real Drift Car Racing v5.0.1 sürümünde yeni araba Honda S2000 eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Real Drift Car Racing Play Store’da 2.39TL’dir 55.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Drift Car Racing v5.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Real Drift Car Racing v5.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Real Drift Car Racing 5.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Drift Car Racing 5.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.(OBB dosyasını otomatik kuruyor)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar