Real Gangster Crime v5.5 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Gangster Crime v5.5 PARA HİLELİ APK, açık dünya ve FPS oyunları yapımcılığını Naxeex Studio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve düzeni sağlamaya çalışmaktır. 

Real Gangster Crime MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah ve eşyalara sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Real Gangster Crime v5.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Real Gangster Crime Play Store’da 350.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Gangster Crime v5.5 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Real Gangster Crime v5.5 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Real Gangster Crime v5.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Gangster Crime 5.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Gangster Crime 5.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Gangster Crime 5.5 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar