Real Moto v1.0.278 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Moto v1.0.278 PARA HİLELİ APK

motosiklet yarış oyunları, yapımcılığını Dreamplay Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz yarış pistinde rakiplerinize karşı yarışmak ve bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır. 

- Advertisement -

Real Moto MOD APK

  1. sınırsız para hileli
  2. sınırsız yakıt hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz motosikletleri satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi karşı üstün olabilirsiniz. Farklı modeller motosikletler, hızlı rakipler, zorlu parkurlar ve dahası sizleri bekliyor.

Real Moto v1.0.278 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

Real Moto Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Moto v1.0.278 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Real Moto v1.0.278 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Real Moto v1.0.278 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dreamplay.realmoto.google” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Moto v1.0.278 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Moto 1.0.278 yakıt hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yakıt miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Moto 1.0.278 para hile apk : oyun içinde yakıt bozdurarak dilediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar