Real Racing 3 v6.4.0 PARA HİLELİ APK

Real Racing 3 v6.4.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını sevenler için yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. MOD APK yani sınırsız altın hileli, sınırsız para hileli, tüm bölüm ve araçları açık şeklide sunuyorum bu sayede oyunun keyfini tam anlamıyla çıkarabilir, tüm bölümleri rahatça tamamlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, tamamı gerçek marka ve modellerde arabalar, zorlu yollar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Real Racing 3 v6.4.0 sürümünde spor ve klasik Mercedes marka arabalar sizleri bekliyor, 1991 Mercedes C11, 1998 Mercedes CLK LM ve 1990 Mercedes-Benz 190 EVO II parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Real Racing 3 Play Store’da 5.500.000’den fazla indirilmiştir.

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

- Advertisement -

Real Racing 3 v6.4.0 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

(PARA HİLELİ) Real Racing 3 v6.4.0 MOD APK İNDİR – 57MB

Yedek Link Yandex Disk

(PARA-ARABA-BÖLÜM HİLELİ) Real Racing 3 v6.4.0 MOD APK İNDİR – 57MB

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Real Racing 3 KURULUMU

Real Racing 3 v6.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Racing 3 6.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Racing 3 6.4.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Racing 3 6.4.0 araba hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm arabalar ve yan malzemeleri kullanıma açıktır.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar