Real Racing 3 v7.0.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Racing 3 v7.0.5 PARA HİLELİ APK

Araba yarış ve simülasyon oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yarış pistinde rakibinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Real Racing 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız altın hileli
  • sınırsız para hileli
  • tüm bölüm
  • araçları açık

şeklide sunuyorum bu sayede oyunun keyfini tam anlamıyla çıkarabilir, tüm bölümleri rahatça tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tamamı gerçek marka-modellerde onlarca araba, zorlu yollar ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Racing 3 v7.0.5 sürümünde Nissan 1969 240z, 1992 300ZX, 1997 Skyline GT-R V-spec, 2018 370z Nismo ve 2018 GT-R Nismo sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Real Racing 3 Play Store’da 5.800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Racing 3 v7.0.5 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD


Real Racing 3 v7.0.5 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Real Racing 3 v7.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Racing 3 7.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Racing 3 7.0.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Racing 3 7.0.5 araba hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm arabalar ve yan malzemeleri kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar