Real Racing 3 v7.1.5 MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD Real Racing 3 v7.1.5 PARA HİLELİ APK

yarış ve araba sürme oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Real Racing MOD APK sınırsız altın hileli, sınırsız para hileli, tüm bölüm ve araçları açık

bu sayede oyunun keyfini tam anlamıyla çıkarabilir, tüm bölümleri rahatça tamamlayabilirsiniz. Tamamı gerçek marka – modellere ait arabalar, zorlu rakipler, farklı yarış modları ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Racing 3 v7.1.5 sürümünde yeni 2018 Lamborghini Huracán GT3, 2018 Acura NSX GT3, 2018 Ferrari 488 GT3, 2018 BMW M6 GT3 arabaları özel GT3 etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Real Racing 3 Play Store’da 5.920.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Racing 3 v7.1.5 MOD APK DOWNLOAD


Para Hileli APK – Money Mod APK


Para Araba Bölüm Hileli APK – Money Car Level Mod APK
Real Racing 3 v7.1.5 MOD APK KURULUMU

Real Racing 3 v7.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Racing 3 7.1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Racing 3 7.1.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Real Racing 3 7.1.5 araba hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm arabalar ve yan malzemeleri kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar