Real Steel Boxing Champions v2.1.156 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Steel Boxing Champions v2.1.156 PARA HİLELİ APK,

robot dövüşü oyunları, yapımcılığını ünlü Reliance Big firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot ile bulunduğunuz ringde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Real Steel Boxing Champions MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz robotları-ekipmanları satın alabilir, karşınıza çıkan tüm düşmanları yok edebilirsiniz. Zorlu rakipler, Çelik Yumruklar filminden onlarca gerçek model robot, bitmek bilmeyen dövüşler ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Steel Boxing Champions v2.1.156 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Real Steel Boxing Champions Play Store’da 570.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Steel Boxing Champions v2.1.156 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Real Steel Boxing Champions v2.1.156 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Real Steel Boxing Champions v2.1.156 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.reliancegames.rschampions” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Steel Boxing Champions v2.1.156 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Steel Boxing Champions 2.1.156 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Steel Boxing Champions 2.1.156 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar