Real Steel v1.43.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Real Steel v1.43.4 ROBOT HİLELİ APK

robot dövüş oyunları, yapımcılığını Reliance Big Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Real Steel MOD APK yani

gerçek parayla satılan robot paketleri açık ve oyun modları açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz robotu seçip yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yeteneklere sahip robotlar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Steel v1.43.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

Real Steel Play Store’da 2.89TL’dir 26.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Steel v1.43.4 MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Real Steel v1.43.4 MOD APK – MEGA HİLELİ KURULUMU

Real Steel v1.43.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.jumpgames.RealSteel” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Steel v1.43.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Steel 1.43.4 robot hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan robot paketleri kullanıma açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar