Real Steel WRB v37.37.166 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Steel WRB v37.37.166 PARA HİLELİ APK

robot dövüş oyunları, yapımcılığını Reliance Big Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız metal yığını robot ile bulunduğunuz ringde rakibinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Real Steel World Robot Boxing MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz robotu satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Onlarca robot, özel yetenekler, geliştirme sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 

Real Steel WRB v37.37.166 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Real Steel World Robot Boxing Play Store’da 2.270.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Real Steel World Robot Boxing v37.37.166 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Real Steel World Robot Boxing v37.37.166 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Real Steel WRB v37.37.166 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.jumpgames.rswrb” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Real Steel WRB v37.37.166 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Steel WRB 37.37.166 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Steel WRB 37.37.166 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar