Realm Defense Hero Legends TD v2.1.2 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Realm Defense Hero Legends TD v2.1.2  PARA HİLELİ APK

Strateji ve savunma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Babeltime US stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölüm içinde savunma kulelerini ve kahramanlarınızı yöneterek kalenizi korumaktır. 

- Advertisement -

Realm Defense Hero Legends TD içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm bölümlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Tehlikeli düşman akınları, özel yeteneklere sahip kahramanlar, kuleler ve dahası sizleri bekliyor. 

Realm Defense Hero Legends TD v2.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Realm Defense Fun Tower Game Play Store’da 340.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Realm Defense Hero Legends TD v2.1.2 MOD APK – MEGA HİLELİ  DOWNLOAD

UYARI : oyun Çince veya farklı bir dil olarak başlayabilir, sağ üst köşeden ayarlara giriş yapın, 3.sıradaki mavi butona basın ve TÜRKÇE seçeneğini işaretleyin.

Realm Defense Hero Legends TD v2.1.2 MOD APK KURULUMU

Realm Defense Hero Legends TD v2.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Realm Defense Hero Legends TD 2.1.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar