Rebel Inc v1.2.0 APK MOD – KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Rebel Inc v1.2.0 KİLİTLER AÇIK APK

strateji, yönetim, siyaset ve savaş oyunları, yapımcılığını Plague Inc. oyunundan tanıdığımız ünlü Ndemic Creations firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetim ile bulunduğunuz topraklarda isyanı bastırmak, halkınızın refahını sağlamak ve ülkede düzeni kurmaktır. 

- Advertisement -

Rebel Inc MOD APK yani

  • gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterleri, bölgeleri, yetenekleri kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı senaryolar, başa geçmeye çalışan isyancı gruplar ve dahası sizleri bekliyor. Ya ezileceksiniz yada halkınızın huzuru için isyancıları tamamen bertaraf edeceksiniz…

Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Rebel Inc. Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rebel Inc v1.2.0 APK MOD – KİLİTLER AÇIK DOWNLOAD

Rebel Inc v1.2.0 APK MOD – KİLİTLER AÇIK KURULUMU

Rebel Inc v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rebel Inc 1.2.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin, bölümlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar