Rebel Inc v1.2.1 MOD APK | KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Rebel Inc v1.2.1 KİLİTLER AÇIK APK, taktik, yönetim ve politika oyunları yapımcılığını Ndemic Creations stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız devlet adamı ile başında olduğunuz ülkeyi en iyi şekilde yönetmek ve düşmanlarınızın kötü emellerini önlemeye çalışmaktır. 

Rebel Inc MOD APK gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterleri, bölgeleri, yetenekleri kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı senaryolar, isyancı gruplar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

- Advertisement -

Rebel Inc. Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rebel Inc v1.2.1 MOD APK | KİLİTLER AÇIK DOWNLOAD

Rebel Inc v1.2.1 MOD APK | KİLİTLER AÇIK KURULUMU

Rebel Inc v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rebel Inc 1.2.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin, bölümlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar