REDCON v1.4.0 FULL APK DOWNLOAD

DOWNLOAD REDCON v1.4.0 FULL APK strateji, savunma ve savaş türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü HEXAGE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlar ve askeri güçler ile kalenizi savunmak ve rakibe ait kaleyi yok etmektir. 

- Advertisement -

REDCON kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki bir çok özellik kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini hiç bir sınırlamaya bağlı kalmadan sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, yıkılması güç düşman savunması ve dahası sizleri bekliyor. 

REDCON v1.4.0 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup onlarca hata için düzenleme yapılmıştır.

STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

REDCON Play Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

REDCON v1.4.0 FULL APK  DOWNLOAD

REDCON v1.4.0 FULL APK KURULUMU

REDCON v1.4.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Redcon 1.4.0 full apk : oyun tam sürümüdür, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin olduğu “REDCON 1” paketi açıktır.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar