REHub 7.5.2 WordPress Teması

REHub 7.5.2 WordPress Teması

Ücretsiz REHub 7.5.2 WordPress Tema  , modern, çok amaçlı bir melez tema. Tema, kârlı web siteleri için birçok modern İş modelini kapsar.

Her parça ayrı ayrı yapılandırılabilir ve kullanılabilir veya hepsini tek bir sitede birleştirebilirsiniz. Diğer temalarda bulamayacağınız gelişmiş wordpress fonksiyonlarını oluşturmak için en güncel trendleri ve en iyi benzersiz SEO cihazlarını kullandık.

- Advertisement -

REHub WordPress Teması Nulled , güncel tasarım trendlerine göre güncellediğimiz modern temiz tasarıma sahiptir. Her biri yeni bir görünüme ve farklı ihtiyaçlara daha iyi uyan 6 çocuk teması içeriyorduk.

Tüm popüler web sitelerinin toplumu var. Biz eklenen  REHub WordPress Tema Ücretsiz BuddyPress, MyCred ve üyelik eklentisi için özel desteği ile gelişmiş topluluk fonksiyonları. Tüm fonksiyonlar, daha önce hiç olmadığı gibi birbirleriyle güçlü bağlantılarda. Buddypress Profilleri için seo optimizasyonu ekledik ve hatta seçenekleri paylaştık.

REHub WordPress Tema Özellikleri

 • Üyelik abonelikleri ve genişletilmiş kullanıcı rolü kısıtlamaları (S2Member eklentisi ile çalışır)
 • Genişletilmiş Mesaj Yerleşimleri
 • Fiyat karşılaştırma fonksiyonları
 • Bağlı kuruluş programlarındaki kazançlar için genişletilmiş para yapma işlevleri
 • Content Egg eklentisi için genişletilmiş destek (Zanox, Linkshare, Affili.net, Ebay, Amazon, CJ, Etki Yarıçapı, Shareasale, Ortaklık Ağı, Tradedoubler, Optimisedmedia, Flipkart ve diğerleri) gibi bağlı kuruluşlarla çalışır. Kolay karşılaştırma fiyat karşılaştırma siteleri, yorumlar, içerikten para kazanma ve daha fazlası
 • Affiliate Egg eklentisi için genişletilmiş destek (Etsy.com, wiggle.com, groupon.com, iherb.com, snapdeal, infibeam, shopclues, bestbuy, wallmart ve diğerleri gibi doğrudan web siteleriyle çalışır). Lütfen not, AE PRO paketine dahil değildir
 • En iyi inceleme listesi kurucu
 • Üst tablo yapıcı, üst grafikler yapıcı, Üst sayfalar ayarlar
 • Şartname oluşturucu, Şirket profili oluşturucu

REHub 7.5.2 WordPress Teması
REHub 7.5.2 WordPress Teması

REHub 7.5.2 WordPress Teması
REHub 7.5.2 WordPress Teması

Nulled REHub WordPress Temasını DEMO


REHub 7.5.2 WordPress Teması DEMO


Nulled REHub WordPress Temasını DOWNLOAD

REHub 7.5.2 WordPress Teması DOWNLOAD


Başlamadan önce indirme REHub WordPress Tema dan SLYMANN.COM bilmen gerekir. Sitemizdeki tüm dosyalar doğrudan link ile indirilebilir. Bağlantı AJAX teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu nedenle, bazı İnternet tarayıcıları veya uzantıları yanlış bir bağlantı oluşturabilir.

Not: REHub WordPress Teması ücretsiz indirmesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, site için reklam engellemeyi devre dışı bırakmayı veya başka bir İnternet tarayıcısını kullanmayı deneyin.

REHub 7.5.2 WordPress Tema Changelog

Siteniz için REHub WordPress Temasını manuel olarak güncellemek için, öncelikle sitenizin yedeğini oluşturun.

 • Eklendi: WCMarketplace doğrulama ve tatil eklentisi desteği
 • Eklendi: bağlı ürünler için iç bağlantıları devre dışı bırakan ürünler için seçenek

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar