Reigns Her Majesty v1.0 FULL APK DOWNLOAD

Reigns Her Majesty v1.0 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını DevolverDigital stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kraliçe karakteri ile bulunduğunuz tarihi dönemde, ülkenizin yönetimi için kararlar vermek ve olabildiğince başta kalmaya çalışmaktır. Yapılması gereken onlarca iş, tanışılması gereken devlet adamlar, aileniz, halkınızın durumu ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. İdare etmeniz gereken, din, halk, para ve askeri güçleri dengede tutmak zorundasınız aksi halde arkanızdan çevrilen oyunların kurbanı olabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Reigns Her Majesty Play Store’da 10.99TL’dir, 10.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Reigns: Her Majesty, sevilen kaydırma oyunu Reigns’in devrim gibi gelen sonraki oyunudur. Kültürel rönesans dünyaya yeni bir bilgi ve aydınlanma çağı getirdi ama hırs ve kıskançlık halen iyiliksever kraliçeye karşı plan yapmakta. Her çeşit kraliyet konusunda adil (ya da adil olmayan) kararlar vermek için sağa ya da sola kayırarak, seni ve kocanı tahttan indirmeye çalışanları zekan ile alt et ve onlardan uzun yaşa. Krallığın en güçlü grupları arasında dengeyi koru, envanterinden gizemli eşyaları kullan ve hanedanlığının gittikçe karmaşıklaşan siyaset ve bireysel ilişkilerini idare et.

Yeni Krallık, Yeni Drama: Kraliyet fermanların ve insanlardan tahmin edilemez taleplerin hem senin tahttaki zamanını hem de hanedanlığının geleceğini şekillendirecek. Ülkenin en güçlü grupları arasında dengeyi bulmak için krallığın acayip kullarının duygusal isteklerini ve aptalca siyaseti idare et.

Gizemli Envanter: Yeni envanter sisteminde beş özel eşyayı bul ve geliştir. Güçlü eşyalarını karakter kartlarında kullan ve krallığının sürekli daha karmaşık hale gelen hikayesinde özel yolları aç.

Kraliyet Meydan Okumaları: Hanedanlığının hikayesinin gideceği yeni yönler ve yeni kart setleri açmak için her yeni hükümdarın özel hedeflerine ulaş.

Nerial ve Arkadaşları Reigns: Her Majesty : François Alliot (tasarım/programlama), Arnaud de Bock (sanat), Jim Guthrie (müzik), ve Leigh Alexander (hikaye yönetmeni) arasında bir işbirliği çalışmasıdır.


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Reigns Her Majesty v1.0 FULL APK DOWNLOAD
Reigns Her Majesty v1.0 FULL APK İNDİR – 96MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Reigns Her Majesty KURULUMU

Reigns Her Majesty v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar