Republique v6.0 FULL APK MOD

DOWNLOAD Republique v6.0 FULL APK, TÜM BÖLÜMLER AÇIK, aksiyon, macera ve gerilim türündeki oyunlar, yapımcılığını Camouflaj, LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip tesis içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kaçıp kurtulmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

République içinde bulunan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölümleri tamamlayıp hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Zorlu seçimler, karmaşık görevler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

République v6.0 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Republique Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Republique v6.0 MOD APK – TÜM BÖLÜMLER AÇIK  DOWNLOAD

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.
Republique v6.0 MOD APK KURULUMU

Republique v6.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.camouflaj.republique” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Republique v6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Republique 6.0 full apk : oyun içindeki tüm ücretli bölüm paketleri açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar