Return to Castle Wolfenstein FULL APK | Android RTCW

Return to Castle Wolfenstein FULL APK, aksiyon, FPS oyunları, yapımcılığını id Software firmasının üstlendiği dünyaca ünlü yapımlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile 2.Dünya Savaşı döneminde Alman komutan Heinrich Himmler ve askerlerine karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Return to Castle Wolfenstein mobil cihazlar için sunulan bir oyun değildir, bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanan RTCW Touch uygulaması ile bilgisayara sunulan dosyaları kullanıp Android için oynanabilir hale getirilmiştir. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, uzun soluklu oyun yapısı, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Başarılı hikaye, dönemim şartlarını yansıtan ortam tasarımları, silahlarınız parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Return to Castle Wolfenstein FULL APK KURULUMU

- Advertisement -

Return to Castle Wolfenstein DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “Beloko” cihazımızın ana dizinine atalım.

Return to Castle Wolfenstein FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

RTCW Touch uygulamasını açalım ve “Start Full” butonuna basalım.

Return to Castle Wolfenstein FULL APK DOWNLOAD

Return to Castle Wolfenstein | Yeni ve Eski Sürümleri

Return to Castle Wolfenstein FULL APK

Return to Castle Wolfenstein FULL APK | Android RTCW

0
Return to Castle Wolfenstein FULL APK, aksiyon, FPS oyunları, yapımcılığını id Software firmasının üstlendiği dünyaca ünlü yapımlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile 2.Dünya...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar