Returner Zhero Final Cut v2.0.0 FULL APK | TAM SÜRÜM

DOWNLOAD Returner Zhero Final Cut v2.0.0 FULL APK, bulmaca ve macera oyunları yapımcılığını Fantastic, yes firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. İlk oyun Returner 77’in devamıdır. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzay evreninde bulmacaları çözmek, dünya dışı işgalci yaratıklara karşı mücadele etmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, çözülmesi zor bulmacalar, detaylı sistemler ve dahası sizleri bekliyor. STEAM’dan önce mobil cihazlar için sunulmuştur.

Returner Zhero Final Cut v2.0.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, tüm dünya geneline sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

- Advertisement -

Returner Zhero – Final Cut Play Store’da 22.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Returner Zhero Final Cut v2.0.0 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Returner Zhero Final Cut v2.0.0 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMU

Returner Zhero Final Cut v2.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.FantasticYes.returner02” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Returner Zhero Final Cut v2.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar